Toto je archiv stránek z let 2000—2016. Rádi vás uvidíme i na našem novém webu www.kultura.slansko.cz

Nacházíte se zde:  Kultura Slaný a Slánsko > Městské kino Slaný > Městské kino Slaný – svatby v zahradě kina


Městské kino Slaný – svatby v zahradě kina

Masarykovo náměstí 159, 274 01 Slaný, pokladna otevřena denně 16.00–20.00, tel. 312 522 608

Hledáte příjemné přírodní prostory pro váš svatební obřad nebo svatební fotografie a přitom chcete zůstat v centru města? Pak je vám od jara do podzimu k dispozici příjemné prostředí zahrady Městského kina ve Slaném. 

Zahrada Městského kina ve Slaném se nachází přímo na Masarykově náměstí v zadním traktu historické budovy muzea.

Svatební obřad je nejprve nutné domluvit na matrice MěÚ Slaný a poté nás kontaktujte. Pokud máte zájem jen o fotografování kontaktujte nás přímo.

Pronájem na obřad nebo fotografování je 1 000 Kč.

Kontakt: 602 519 478 nebo mc-grand@seznam.cz

Krásné prostory zahrady kina

Od jara do podzimu najdete v zahradě městského kina příjemné přírodní prostředí pro svatební obřad nebo svatební fotografie. Zahrada leží v zadním traktu budovy muzea přímo na náměstí.

Zahrada Městského kina ve Slaném Zahrada Městského kina ve Slaném Zahrada Městského kina ve SlanémZahrada Městského kina ve Slaném Zahrada Městského kina ve Slaném Zahrada Městského kina ve SlanémZahrada Městského kina ve Slaném Zahrada Městského kina ve Slaném Zahrada Městského kina ve Slaném Zahrada Městského kina ve Slaném Zahrada Městského kina ve Slaném Zahrada Městského kina ve Slaném

Zahrada městského kina v zadním traktu historické budovy muzea na Masarykově náměstí ve Slaném Zahrada městského kina v zadním traktu historické budovy muzea na Masarykově náměstí ve Slaném Zahrada městského kina v zadním traktu historické budovy muzea na Masarykově náměstí ve Slaném Zahrada městského kina v zadním traktu historické budovy muzea na Masarykově náměstí ve Slaném

Na začátek stránky

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (4 hlasů, hodnocení: 4,50 z 5)
Loading...Loading...

Vydávají Kulturní zařízení města Slaného
Úvodní stránka: www.kultura.slansko.cz
Copyright © Královské město Slaný 2000—2024

Královské město Slaný