Toto je archiv stránek z let 2000—2016. Rádi vás uvidíme i na našem novém webu www.kultura.slansko.cz

Nacházíte se zde:  Kultura Slaný a Slánsko > Odbor kultury Městského úřadu Slaný > Objednejte si…


Objednejte si…

Obchod Kultura Slánsko

Objednejte si zvukové nosiče, grafiky či jiné produkty, které vydal nebo na jejichž vydání se podílel Odbor kultury Městského úřadu ve Slaném. Vybrané zboží posíláme na dobírku Českou poštou. (Samozřejmě je možné si je vyzvednout i osobně v naší kanceláři.)

V případě zájmu o CD pište na e-mail hornak@meuslany.cz

Varhany znějící 2014 Slaný-Velvary-Zlonice & Petrovice a Dolní HbityVarhany znějící 2014, Slánsko a Sedlčansko
Prostřednictvím živých nahrávek se můžete seznámit s historickými varhanami na Slánsku (Slaný, Velvary, Zlonice) a Sedlčansku (Petrovice, Dolní Hbity), které v průběhu 5. ročníku mezinárodního varhanního festivalu Varhany znějící rozezněli čeští a zahraniční varhaníci. Každý koncert festivalu měl svou zvláštní dramaturgii a specifické zaměření. Kromě varhan tak můžete na nahrávkách slyšet varhanní pozitiv, varhanní portativy, různé typy virginalů, zobcové flétny, alpský roh, akordeon a jódlování. Podrobnosti o CD a objednání.

Varhany znějící 2011 Slaný–Peruce–ZloniceVarhany znějící 2012, Slaný–Peruc–Zlonice
 Prostřednictvím živých nahrávek z koncertů 4. ročníku mezinárodního varhanního festivalu Varhany znějící 2012 se můžete seznámit s historickými varhanami ve Slaném, v Peruci
 a ve Zlonicích (+ pedálový klavír), které na festivalových koncertech rozezněli varhaníci z Čech (E. Bublová spolu s B. Sojkovu, P. Černý spolu s L. Peterkovou), Německa (M. Rost), Slovinska (D. Miklavčič) a Itálie
(L. F. Tagliavini a L. Tamminga). Podrobnosti o CD a objednání.

Varhany znějící 2011 Slaný–Budenice–VranýVarhany znějící 2011, Slaný–Budenice–Vraný
Prostřednictvím živých nahrávek z koncertů 3. ročníku mezinárodního varhanního festivalu Varhany znějící 2011 se můžete seznámit s historickými varhanami ve Slaném, v Budenicích a ve Vraném, které na festivalových koncertech rozezněli varhaníci z Čech (Pavel Černý a Adam Viktora spolu s Gabrielou Eibenovou), Slovenska (Monika Melcová), Německa (Klaus Eichhorn a Irina Kisselova) a Holandska (Leo van Doeselaar). Podrobnosti o CD a objednání.

Varhany znějící 2009 Slaný–VelvaryVarhany znějící 2009 – Slaný a Velvary
Prostřednictvím živých nahrávek se můžete seznámit s historických varhanami ve Slaném a ve Velvarech, tak jak je na čtyřech koncertech v roce 2009 rozezněli varhaníci Sebastian Knebel (D) spolu s hráčem na cink Thomasem Friedlaenderem (D), Peter van Dijk (NL), Pavel Černý (CZ) a Jan Katzschke (D) se sopranistkou Barbarou Christinou Steude (D). Podrobnosti o CD a objednání.     

Laudate Pueri Dominum - hudba slánských piaristůLaudate Pueri Dominum – hudba slánských piaristů
Capella Regia a Pueri Gaudentes probouzejí k životu hudební dědictví barokního řádu Piaristů.  CD představuje unikátní nahrávky ve světové premiéře. Specialista na barokní hudbu Robert Hugo připravil pro nahrávku repertoár, který se podle dochovaného inventáře provozoval v 17. století v kapli piaristického gymnázia ve Slaném; tam také — 350 let po založení koleje — vznikla tato nahrávka. Vydal Supraphon v roce 2008. Podrobnosti o CD a objednání.     

Varhany znějící 2001 – varhany ve Slaném a ve SmečněVarhany znějící 2001 – Slaný a Smečno
Live nahrávka z varhanních koncertů z festivalu „Varhany znějící“, který se konal 8. až 12. září 2001 ve Slaném a ve Smečně. Čeští Varhaníci Vl. Roubal, R. Hugo a M. Novenko představili posluchačům památné nástroje v chrámu sv. Gotharda a v kapli Zasnoubení P. Marie bývalé piaristické koleje ve Slaném a nedávno restaurované varhany v kostele Nejsv. Trojice ve Smečně. Prostřednictvím Carvan Music vydalo město Slaný v roce 2002. Podrobnosti o CD a objednání.   

V případě zájmu o CD pište na e-mail hornak@meuslany.cz

Na začátek stránky

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, hodnocení: 5,00 z 5)
Loading...Loading...

Vydávají Kulturní zařízení města Slaného
Úvodní stránka: www.kultura.slansko.cz
Copyright © Královské město Slaný 2000—2024

Královské město Slaný