Toto je archiv stránek z let 2000—2016. Rádi vás uvidíme i na našem novém webu www.kultura.slansko.cz

Nacházíte se zde:  Kultura Slaný a Slánsko > Možnosti odebírání RSS


Možnosti odebírání RSS

Chcete být informováni o každé změně na těchto stránkách, aniž byste museli denně navštěvovat tento web? Využijte našich informačních kanálů využívajících technologie RSS!

Co jsou RSS?

Symbol RSSRSS jsou informační kanály, které sdružují všechny změny a zveřejněné novinky na našem webu do seznamu, který je automaticky aktualizován při zveřejnění nového článku, informace o kulturní akci nebo novinky.

Abyste mohli tyto seznamy novinek „odebírat“, využijte některou z RSS čteček, které Vám budou tyto seznamy automaticky kontrolovat a při zveřejnění nového příspěvku Vás upozorní. Můžete použít RSS čtečky, které jsou integrovány v nejpoužívanějších prohlížečích — Internet Exploreru (doporučujeme aktualizovat na poslední verzi) nebo FireFoxu.

Pro přidání RSS kanálu do čtečky Vašeho prohlížeče stačí kliknout na některý z následujících odkazů, čtečka prohlížeče pak provede vše za Vás.

Hlavní RSS kanály

Další možné RSS kanály

Dále je možné odebírat například jen RSS komentářů ke konkrétnímu článku. Pro tento účel sledujte odkaz uvedený vždy u formuláře pro komentáře v konkrétním příspěvku.

Na začátek stránky

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (dosud nehodnoceno)
Loading...Loading...

Vydávají Kulturní zařízení města Slaného
Úvodní stránka: www.kultura.slansko.cz
Copyright © Královské město Slaný 2000—2024

Královské město Slaný